Het kon niet op, afgelopen weekend. Redenen genoeg dus om nog even terug te blikken. Onze hele jeugdafdeling is in het nieuw gestoken door onze jeugdhoofdsponsor Klimaatgroep Holland. Jaap Vaatstra werd hiervoor zaterdagmorgen door Jeroen Boomsma van de sponsorcommissie middels een bos bloemen en een ingelijst shirt hartelijk bedankt. Dit shirt vindt vast een mooi plekje bij onze Groninger binnenklimaatbeheersers.

Daarnaast werden vrijdagavond de nieuwe shirtsponsoren van ons 45+-team in het zonnetje gezet. Ook Martijn de Vries van @vaiz en Gert Heemstra van Montage en Onderhoudsbedrijf Heemstra werden door Jeroen bedankt.

Een en ander houdt in dat bijna al onze teams in nieuwe tenues rondlopen, een ongekende weelde inderdaad. Binnenkort zijn onze dames aan de beurt en dan is de hele vereniging voorzien. Wordt vervolgd dus binnenkort…..