De sponsorcommissie afgelopen zaterdag 22 april de nieuwe sponsoren en sponsoren, die de contracten hadden verlengd en sponsoren die allerlei nieuwe spullen hebben verschaft aan de elftallen, uitgenodigd. Verder was ook de werkploeg, die ons complex in perfecte staat houdt, uitgenodigd. We wilden gewoon een keer bijpraten en de sponsoren ons complex laten zien. Voordat wij de lunch zouden nuttigen sprak onze voorzitter Schollema het welkomstwoord uit. Hij benadrukte hoe belangrijk de sponsoren en ook de werkploeg zijn voor de club, namelijk onontbeerlijk.

Na het nuttigen van de lunch, prima voorbereid en opgediend door onze David de Boer, zijn diverse sponsoren met hun reclamebord op de foto gekomen. Zij zullen hiervan een herinnering ontvangen. Na de fotoronde heeft Wijnand Niemeijer de sponsoren ons prachtige complex laten zien. Aangezien Wijnand vanaf het vroege begin bij het hele bouwproces betrokken is geweest, kon hij de aanwezigen ook het hoe en waarom vertellen. Zeer interessant. De sponsoren vonden dit zo te horen ook. Enige sponsoren zijn zelfs op het voetbalveld gebleven en hebben de derby van ons eerste tegen De Fivel gezien. Een prima wedstrijd met een goede uitslag (3-1). Een leuke middag. Er komt een vervolg op.