van-dijken
Het is een mooi stel hoor, Bouwbedrijf Van Dijken in combinatie met Middelstum 4. Vorig jaar werd dit voetbalteam overtuigend kampioen en in de aanloop naar dit heuglijk feit schafte het team nieuwe colberts aan om alvast een en ander luister bij te zetten. Ook toen sprong Bouwbedrijf Van Dijken financieel in de bres om dit mogelijk te maken. Dit seizoen waren de voetbaltenues aan vervanging toe. En weer zorgden Ite en Simone van Dijken van het bouwbedrijf er voor dat de mannen van coach Koopman en technisch directeur Mayko de Graaf er tiptop uit zien. Deze trouwe sponsor wordt dan ook hartelijk bedankt door de sponsorcommissie en de voetbalvereniging. Het vertrouwen betaalde zich direct terug want Sios 3 werd thuis met 3-1 verslagen!
Op de foto’s de mannen van Middelstum 4 met Ite en Simone van Dijken van Bouwbedrijf van Dijken en Meindert Schollema en Adri de Lange namens de sponsorcommissie.
van-dijken2