De naam van Sporthuis Winsum stond al langer op de tenues van de dames van de VV Middelstum. Maar daar is sinds kort een ondernemer bijgekomen. Sieme Gerrijts besloot onlangs dat Sieme.nl een mooie toevoeging kon zijn. En dus zorgde hij er voor dat het combinatieteam van de dames van de VV Middelstum en VV KRC van (her)nieuw(d)e tenues én trainingspakken werden voorzien. Iets waar de dames uiteraard zeer content mee zijn! DJ Sieme kennen we natuurlijk van de gelijknamige party’s en zijn feestoptredens in de kantine van de sporthal.

Maar daarmee was de koek nog lang niet op. Want Kerwin van Wolde van Kerwin van Wolde Timmerwerken deed er nog een timmerslagje bovenop en bood de dames tevens nieuwe voetbaltassen aan. En deze unieke combinatie doet de dames zichtbaar goed want momenteel staan ze afgetekend bovenaan in hun klasse. De sponsorcommissie van de VV heet de nieuwe sponsoren van harte welkom binnen de club!