Beste speler, ouder(s), leider, trainer van VV Middelstum,

Zaterdag 4 maart a.s. willen we graag weer gaan (disco-)zwemmen met de hele jeugdafdeling van VV Middelstum. Ook zijn broertjes/zusjes, vriendjes/vriendinnetjes en ouders van harte welkom om te komen zwemmen! We gaan zwemmen in zwembad ‘De Beemden’ in Bedum. We hebben het zwembad afgehuurd van 18.00 – 20.00 uur. Er wordt een bijdrage gevraagd van € 2,- per persoon, dit dien je voor het vertrek aan je trainer/leider te geven. Ouders die meegaan, maar niet zwemmen, hoeven niet te betalen.

Uiteraard zijn kinderen zonder zwemdiploma ook van harte welkom, maar dan onder begeleiding van een (eigen) ouder/verzorger.

Om er zeker van te zijn dat er genoeg animo is, is opgave verplicht. Graag vóór 11 februari doorgeven aan je trainer/leider of je meegaat en met hoeveel je komt. Bij voldoende animo gaat het door.

Wanneer: zaterdag 4 maart
Hoelaat:
– 17.45 uur vertrek bij VV Middelstum (aanwezig 17.30 uur)
– zwemmen van 18.00 – 20.00 uur
– 20.30 terug bij VV Middelstum

Opgave: vóór 11 februari

De activiteitencommissie

Thea Drijfhout
Miranda Pol
Anita van Munster
David de Boer
Jeroen Boomsma