Vrijdag 22 december is er nog kaarten en sjoelen, zaterdag 23 december vindt, middels een gezamenlijke seniorentraining om 14.00 uur, de laatste activiteit plaats in 2017 waarbij de kantine geopend is. Wel zijn er natuurlijk diverse zaalvoetbalactiviteiten in Loppersum en Uithuizen de komende weken. Het bestuur wenst u prachtige feestdagen toe en uiteraard een gelukkig, gezond en sportief 2018!

Op zaterdag 6 januari bent u van harte welkom op onze nieuwjaarsreceptie in de kantine van de Hippolytushal. De inloop is vanaf 15.00 uur en om 16.00 uur start weer de traditionele Nieuwjaars (voetbal en gossip)quiz onder leiding van quizmaster Robert Vriesema. Rond half zes gaan we dan eten en tegen achten houdt voorzitter Schollema zijn befaamde Nieuwjaarsspeech. Voor al dit moois bent u natuurlijk van harte uitgenodigd!