Het bestuur van de VV Middelstum is zeer verheugd met de hernieuwde benoeming van Frank Konneman als hoofdtrainer. Hij volgt hiermee Raymond Scholtens op die de club aan het eind van het seizoen zal verlaten. De 41-jarige, uit Huizinge afkomstige, Konneman was eerder drie seizoenen bij de club werkzaam van 2011 tot en met 2014. Daarna heeft hij de nodige ervaring opgedaan bij V.V. Peize. Dit seizoen is Konneman reeds als jeugdcoördinator aan de VV Middelstum verbonden. Dit coördinatorwerk blijft hij ook doen om de ingeslagen koers t.a.v. het jeugdbeleid te borgen.
Binnen de voetbalclub staat Konneman hoog aangeschreven. De termen correct en betrokken worden hierbij vaak gebruikt. Het bestuur van de VV Middelstum is dan ook blij dat ze een contract voor een jaar met de oefenmeester zijn overeengekomen met daarbij de intentie om daar zeker nog een jaar aan vast te knopen.