(Foto: Jaap van der Laan – Middelstum-info)

Net voor de jaarwisseling gebeurde wat eigenlijk door iedereen al was voorspeld. ‘De Voetbal Vereniging Middelstum en hoofdtrainer Jelmer Meinardi gaan nog minimaal een jaar met elkaar door’, aldus de zeer tevreden vice-voorzitter Eric Boskamp, tevens woordvoerder namens de Technische Commissie. ‘Dus ook voor het seizoen 22/23 zal Jelmer onze hoofdtrainer blijven. Hij wil, samen met de rest van de staf, graag verder bouwen aan onze mooie selectie!’

De 31-jarige oefenmeester uit Bedum is bezig aan zijn eerste seizoen bij de club en beide partijen zijn uitermate tevreden met de samenwerking tot dusver. Na jarenlang vaste klant te zijn geweest in het vermaledijde ‘rechterrijtje’, waarbij zelfs het degradatiespook op de loer lag, staan de trotse blauwhemden nu fier bovenaan in de 4e klasse C. Ongeslagen nog wel door drie gelijke spelen en vijf overwinningen.

De trainer zelf over de contractverlenging: ‘Ik ben bij de club in een warm bad terechtgekomen, het is heerlijk werken hier. Wel vind ik het  belangrijk te vermelden dat niet alleen ik maar de hele staf besloten heeft om gezamenlijk nog een jaar door te gaan. Dat geldt dus ook voor assistent-trainer Peter Anema, elftalbegeleider Jeroen van Zalm, de verzorgsters Anneke Broekhuizen en Nienke van Dam en de keeperstrainers Bert Balkema en Jeroen Smit. Ik ben blij dat ik de club en de mensen heb leren kennen. Het is heerlijk werken bij VV Middelstum en dit eerste seizoen hier is een verrijking voor mij als mens en trainer.’