Op bevrijdingsdag (zaterdag 5 mei) werd koers gezet naar Zandeweer om daar tegen KRC/ ZEC aan te treden. Rob trad op als stand-in voor Martijn die samen met Ezra aan het scouten is in Denemarken.

Na een hartelijk ontvangst door de begeleider van de tegenpartij werd klokslag half 11 afgetrapt op een prachtig gemaaide grasmat. De boys schoten uit de startblokken. Roy en JamyLee zetten in korte tijd de 0-2 op het scorebord. Dat dit geen garantie is tot succes werd als snel weer duidelijk door twee tegentreffers.

Na de ranja kwamen onze gastheren beter uit de kleedkamer en scoorden prompt de 3-2. Niet veel later was het alweer 3-3 en werd een tandje bijgezet. Na twee treffers van Roy floot de scheidsrechter af en waren de drie punten in the pocket. Een prima prestatie van onze toppers die als kers op de taart in de middag met het eerste elftal het veld opkwamen.