Kabouters Middelstum veroveren Loppersum……

Normaliter trainen de kabouters van de VV Middelstum, allen jonger dan zes jaar, alleen op de zaterdagmorgen op het trainingsveld. Tegenwoordig onder leiding van Twan Grommers maar ook keeper Jeroen Smit en bestuurslid Suzanne van Dijken of damesspeelster Marjorie van Dijken hebben dit jaar al voor deze groep ‘jonge honden’ gestaan. En dat heeft zijn vruchten afgeworpen! Want gisteren wonnen onze kabouters al hun wedstrijden in de Boshal in Loppersum:

Middelstum A – Loppersum A 2-0
Middelstum A – de Fivel A 2-0
Middelstum B – Loppersum B 3-0
Middelstum B – de Fivel B 3-2
Van harte gefeliciteerd!

En dat schreeuwt natuurlijk om een fotomoment!
Bovenste rij: Tijmen, Jens, Stevie, Amy-Britt, Noa;
Onderste rij: Cas, Bram, Daan S., Daan de J..
By | 2018-12-30T12:38:49+01:00 30 december 2018|