Zaterdag 08 augustus gaat de kantine van de Hippolytushal weer open. Deze week worden hiervoor de nodige voorbereidingen getroffen. In eerste instantie gaan we van 16.00 tot 18.00 uur open, dit is voor ons ook een soort van testcase. Als alles goed verloopt, kunnen de openingstijden een week later verruimd worden. De kantine blijft op de dins- en donderdagen vooralsnog gesloten. Hier komt hopelijk op donderdag 20 augustus verandering in. Vanaf die datum is de kantine elke donderdag open van 20.30 tot 23.00 uur. Volg de instructies op de informatiebladen op en luister naar de aanwijzingen van die mensen die verantwoordelijk zijn voor de te nemen maatregelen. Bovenal vertrouwen wij op het gezonde verstand van onze leden. Gezamenlijk komen we er vast wel uit.

Douchen na de training op ons complex kan weer vanaf dinsdag 11 augustus. Houd onze website en Facebookpagina in de gaten voor aanvullende informatie!

Namens het bestuur alvast hartelijk dank voor de medewerking!