Het is een mooie februarimaand voor de mannen van Middelstum 4. Vorige week beleefden ze een prachtig trainingskamp op Schiermonnikoog. Zaterdag jl. kregen ze nieuwe trainingspakken aangeboden. Voorop prijkt het logo van bert-koster.nl van Internetcolumnist en Tekstschrijver Bert Koster, tevens speler van het vierde. Achterop staat E-ventive, concepts @ deejays, het bedrijf van oud vierde elftalspeler Eling Zuidhof. Eling mochten we begin februari ook al begroeten als shirtsponsor van Middelstum 1. De spelers- en begeleidingsstaf van Middelstum 4, inclusief voorzitter Meindert Schollema en Bouwbedrijf Van Dijken-afgevaardigde Martin Rozeboom lieten zich dan ook graag fotograferen. De daarop volgende wedstrijd tegen Noordwolde verliep licht teleurstellend. Met een 2-2 gelijkspel als eindstand kregen de blauwhemden wellicht iets te weinig.

(Foto: Jaap van der Laan, Middelstum-info)