De decembermaand is nog maar net begonnen of de VV Middelstum heeft zijn trainersstaf voor het volgend seizoen al weer rond staan. De uit Huizinge afkomstige hoofdtrainer Frank Konneman, tevens jeugdcoördinator binnen de VV, was er snel uit met de club. Zeker omdat hij ook in het nieuwe seizoen verder kan met Jelte van der Kooi en Daniël Dijk die beiden het tweede elftal onder hun hoede hebben. Met hun drieën trainen ze ook de A- en B-selectie van de VV. Konneman, die al eens eerder drie seizoenen aan de Middelstumer hoofdmacht verbonden was, ziet volop potentie binnen de jonge spelersgroep waar nu verder aan gekneed kan worden. Beide jonge teams draaien overigens keurig in de middenmoot mee.

Ook voorzitter Meindert Schollema toonde zich in zijn nopjes. ‘We hebben de boel mooi voor de winterstop in kannen en kruiken, dat geeft rust. Als je ziet hoeveel selectiespelers de trainingen bezoeken, dat is toch geweldig. En dat zie je ook terug in de resultaten. Er zit nog volop rek in beide selecties. We gaan met een gerust gevoel de feestdagen in!”