Een nieuwe sporthal, een nieuwe kantine, een nieuwe website en nu ook een nieuw fenomeen: de nieuwsbrief. Het kan niet op bij de V.V. Middelstum! Ik hoop dat u alle nieuwe indrukken een plaatsje kunt geven. De nieuwsbrief zal bij voldoende nieuws maandelijks verschijnen, ongeveer 10 keer per jaar. De brief is mede in het leven geroepen om leden, sponsoren en anderen die onze V.V. een warm hart toedragen op de hoogte te houden van het wel en wee binnen de V.V.. Uiteraard kunt u zich ook aanmelden om de nieuwsbrief geheel automatisch in uw mailbox binnen te krijgen.

De nieuwsbrief is een initiatief van de PR-commissie van de VV Middelstum. Deze commissie bestaat uit Wijnand Niemeijer, Martijn Poort, Jeroen Boomsma, Bart Rogaar en Bert Koster. Tips en suggesties kunt u altijd droppen bij één van deze mannen. Wij hopen u maandelijks een goed gevulde nieuwsbrief te kunnen presenteren. Dat moet ook niet zo moeilijk zijn want bij de VV is natuurlijk altijd wat te doen…..