Het is toch een schitterend gezicht wanneer u ons nieuw sportpark betreedt. Met links het heringerichte zwembadcomplex en recht voor u het prachtig nieuw gebouwencomplex, dat de naam Hippolytushal meegekregen heeft. De hal bestaat niet alleen uit een ruime sporthal en vele kleedkamers maar ook uit een overweldigend ruime kantine. En voor deze nieuwe kantine worden nieuwe medewerkers gezocht.

Mocht u het leuk vinden om op zaterdagmorgen of zaterdagmiddag een handje mee te helpen achter de kantinebar dan bent u van harte welkom. U doet hiermee vele sporters en toeschouwers een groot plezier. Voor meer informatie hieromtrent kunt u zich melden bij Hoofd Kantinepersoneel David de Boer: 06-36499767. Mailen mag ook: david.j.de.boer@outlook.com.  Ook wanneer u niet alle zaterdagen beschikbaar bent, wordt uw hulp zeer gewaardeerd! Schroom dus niet om geheel vrijblijvend eerst wat informatie in te winnen.