Inmiddels zijn we alweer aangekomen bij het einde van de 2e fase. Door de invoering van het fasenvoetbal-systeem vanuit de KNVB zijn het steeds korte competities. Dit maakt het wel mogelijk om beter in te spelen op het indelen van teams in de juiste klasse. Daardoor komt elk team beter tot zijn recht, omdat je ze een aantal keer per jaar opnieuw kunt indelen in een passende klasse.
Alle teams hebben het weer super gedaan en het spelplezier straalde er elke week vanaf! JO12 mag daarbij zeker even uitgelicht worden. Zij hebben het zowel vorig seizoen als dit seizoen niet altijd even makkelijk gehad. Maar deze fase zijn ze 3e geworden in de competitie: een knappe prestatie! Een groot compliment voor zowel het team als hun trainers/leiders. De aanhouders winnen, mooi zo doorgaan!
Op maandag 1 december werden de jongste voetballers van onze vereniging tijdens hun training in de zaal verrast door vier voetbalpieten. Deze pieten hadden gehoord dat er training was voor de kabouters en JO8 en wilden graag iets leren van deze vrolijke voetballers. De spelers waren dan ook totaal verrast toen de pieten de zaal binnenkwamen. Er werd gezamenlijk getraind en er werd veel plezier gemaakt. Uiteraard ging iedereen met een cadeautje naar huis.
Kortom: een erg geslaagde training!