De sponsorcommissie, bestaande uit Jaap Vriesema, Jeroen Boomsma, Pieter én Bé Schollema en Adri de Lange, hebben drukke maanden achter de rug. Zoals in de vorige nieuwsbrief beschreven hebben heel veel bestaande sponsoren hun contract verlengd en hebben we ook een aantal nieuwe sponsoren mogen verwelkomen. Na gedane arbeid is het dan ook goed rusten hoewel de commissie altijd benaderbaar is voor vragen en aanmeldingen.

Vooralsnog is er verder na het ruime verslag van vorige keer, ditmaal weinig nieuws te melden. Of het moet de mooie en drukke opening van Dinercafé Winneweer van Esther Goedhart zijn en het heuglijk feit dat Bram Huitsing van Notariskantoor Huitsing onlangs bij Herberg ‘In de Valk’ het 25-jarig bestaan van zijn kantoor vierde. Uiteraard waren vertegenwoordigers van de sponsorcie hierbij aanwezig om deze heuglijke festiviteiten mee te vieren.