De harde kern van onze voetbalclub, de supporters, door dik en momenteel vooral dun, hebben ook een reclamebord besteld. Dit bord komt te hangen op de plaats waar deze supporters  altijd staan. Verder nog een gesprek, c.q. een mail gehad van Haijo Bouma uit Bedum. Dit om zijn bedrijf wat verder te promoten en uit te leggen wat zijn bedrijf inhoudt.

Zijn doel is om mensen wat meer inzicht te geven in hun financiën. Hoewel geldzaken veel invloed op een mensenleven kan hebben, is er niet altijd voldoende aandacht voor. U kunt bij hem terecht voor vele “life events”: gebeurtenissen of veranderingen m.b.t. de woonsituatie, werk, relatie, kinderen, pensioen en/of overlijden.  Ook voor het op orde maken van uw administratie, het bieden van ondersteuning bij de financiële zaken en belastingen, het afwikkelen van een nalatenschap en andere particuliere aangiften komt hij graag bij u langs.

Voor meer info zie daartoe www.haijobouma.nlinfo@haijobouma.nl  of telefoonnummer  06-15667886.

Voor alle sponsoren, prettige feestdagen en een voorspoedig en vooral gezond 2018.

Namens de sponsorcommissie,

A.F. de Lange