Er zijn in de afgelopen weken diverse teams van de VV Middelstum in het nieuw gestoken waaronder het tweede elftal. Zaterdag jl. was daar eindelijk het felbegeerde fotomoment. Frederik Nienhuis van Luminoxx regelde zowel nieuwe tenues als trainingspakken voor dit jonge team en ook de begeleiders werden niet vergeten. En dat levert inderdaad een zonnige foto op.

Luminoxx is overigens een technisch productontwikkelaar dat ideeën en ontwerpen vertaalt naar creatieve, efficiënte en kwalitatief hoogstaande technische oplossingen. Ook de VV Middelstum profiteert regelmatig van de creatieve oplossingen van Frederik. Denk hierbij aan onze doelen. Of aan de nieuwe dug-outs die hopelijk over niet al te lange tijd op het tweede veld geplaatst gaan worden. Frederik, namens de sponsorcommissie van de voetbalvereniging: hartelijk dank!