Hoe leuk is het als je eigen vader je grote voorbeeld is en ook nog eens in het eerste elftal voetbalt? Benthe is zo’n geluksvogel. Vandaag is ze pupil van de week. Dat betekent dat ze niet alleen haar vader, maar ook alle andere spelers van het eerste elftal gaat aanmoedigen vanaf de bank. En natuurlijk verzorgt zij vanmiddag de aftrap in de thuiswedstrijd tegen Holwierde. Veel plezier Benthe!

Je naam: Benthe

Je leeftijd: 8

Hoe lang zit je al op voetbal: Nog niet zo lang

In welk team speel je: Jo9

Waar ben je het beste in bij voetbal: Partij

Wat zou je nog graag willen leren: Hooghouden

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Afwerken

Wat is je lievelingseten: Spruiten

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Me vader Erwin en Bacuna en Valenthe

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Mijn vader, Daan, Gijs, Max, Twan, Xander, Peter, Matheo

Heb je nog andere hobby’s: Turnen