Het belooft vuurwerk op het sportpark van Middelstum. In de voorlaatste wedstrijd van het seizoen maakt het eerste elftal nog steeds kans op het kampioenschap. DVC uit Appingedam is dus gewaarschuwd. Ook de pupil van de week is er één om in de gaten te houden: Ezra Baron. Met dezelfde voetbalkwaliteiten als zijn vader kon hij het nog wel eens ver gaan schoppen bij VV Middelstum. Vanmiddag laat hij zijn voetbalkunsten zien aan het massaal toegestroomde publiek. Dat wordt een aftrap om in te lijsten, veel plezier Ezra! En juich het eerste elftal naar de overwinning toe!

Je naam: Ezra Baron

Je leeftijd: 8 jaar

Hoe lang zit je al op voetbal: 3 jaar

In welk team speel je: VV Middelstum

Waar ben je het beste in bij voetbal: Verdediger

Wat zou je nog graag willen leren: Om over te passen

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje

Wat is je lievelingseten: Pannenkoeken

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Haaland

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Geen een

Heb je nog andere hobby’s: Gamen