Vanmiddag ontvangt VV Middelstum de voetballers van Rood Zwart uit Baflo. Het belooft een spannende wedstrijd te worden en zelfs het weer lijkt mee te werken aan een prachtige voetbalmiddag op het sportpark in Middelstum. Eén ding is zeker: Lars is vandaag pupil van de Week. Zal hij de aftrap op de gebruikelijke manier verzorgen, of laat hij het publiek eerst nog even zien hoe je een balletje hoog houdt? We gaan het meemaken. Lars, heel veel plezier gewenst. Duim omhoog en juich het eerste elftal vanaf de bank naar de overwinning!

Je naam: Lars

Je leeftijd: 8

Hoe lang zit je al op voetbal: Vanaf de kabouters

In welk team speel je: Jo9

Waar ben je het beste in bij voetbal: Acties maken en dribbelen

Wat zou je nog graag willen leren: Hard en mooi kunnen schieten. En ik wil goed kunnen hooghouden den

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje

Wat is je lievelingseten: Pannenkoeken van oma jeanet

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Messi en mbappe

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Erwin, Aijolt, Xander, Max, Twan en Damon

Heb je nog andere hobby’s: Gamen vind ik leuk. En trampoline springen.