Op de dag dat VV Middelstum haar negentigste verjaardag viert, speelt het eerste elftal ’s middags tegen NEC uit Delfzijl. Een spannende dag, want Middelstum bezet momenteel de bovenste plek op de ranglijst in de vierde klasse E.Gaat het lukken om deze plaats te behouden?

Ook voor Lieke Kugel een extra bijzondere dag: zij is deze week de Pupil van de Week. In het dagelijks leven is zij keeper van JO-9, vandaag staat ze op de middenstip om de aftrap te verzorgen en zal ze de wedstrijd volgen vanaf de spelersbank. Lieke, heel veel plezier vanmiddag en zet hem op!

Je naam: Lieke Kugel

Je leeftijd: 9

Hoe lang zit je al op voetbal: 4 jaar

In welk team speel je: JO-9

Waar ben je het beste in bij voetbal: Op doel staan

Wat zou je nog graag willen leren: Scoren

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje doen

Wat is je lievelingseten: Patat en pizza

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Luciano Valente

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Erwin

Heb je nog andere hobby’s: Buitenspelen met de bal