Mattijs Wiersma timmert graag thuis. Maar ook bij VV Middelstum timmert hij flink aan de weg: vandaag is de speler uit JO10 namelijk Pupil van de Week. Het eerste elftal neemt het op tegen HS’88 en Mattijs verzorgt rond 14.30 uur de aftrap vanaf de middenstip. Het zonnetje schijnt er al flink op los, het belooft een prachtige voetbalmiddag te worden. Heel veel plezier gewenst Mattijs!

Je naam: Mattijs Wiersma

Je leeftijd: 9

Hoe lang zit je al op voetbal: Een half jaar

In welk team speel je: JO10

Waar ben je het beste in bij voetbal: Verdedigen

Wat zou je nog graag willen leren: Afwerken

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Oefeningen doen

Wat is je lievelingseten: Lasagne

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Ronaldinho

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Thijs

Heb je nog andere hobby’s: Geiten verzorgen, timmeren, klusjes doen op onze boerderij