Het eerste elftal ontvangt vanmiddag VV Omlandia uit Ten Boer als gast. Op de eerste zaterdag van november rolt de bal om 14.30 uur van de middenstip op het sportpark in Middelstum. De aftrap wordt gedaan door onze pupil van de week: Mayren Claver.

Mayren staat sinds dit seizoen onder de lat van JO-9. Deze liefhebber van stampot snijbonen wil nog van alles leren over het keepersvak, zoals duiken of de bal vanuit de handen wegschieten. Dat gaat helemaal goed komen Mayren! Vanmiddag moedigt hij het eerste elftal aan vanaf de spelersbank. We wensen hem heel veel en hopen dat we winnen!

Je naam: Mayren Claver

Je leeftijd: 9 jaar

Hoe lang zit je al op voetbal: Sinds dit seizoen

In welk team speel je: Jo9

Waar ben je het beste in bij voetbal: Keepen

Wat zou je nog graag willen leren: De bal uit mijn handen schieten en duiken

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje

Wat is je lievelingseten: Stamppot snijbonen

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Ronaldo

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Geen 1

Heb je nog andere hobby’s: Gamen