Ruud Brinkman

Zaterdam 6 mei speelt het eerste elftal van VV Middelstum thuis tegen Amicitia VMC. Of hij na afloop zijn favoriete broodje hamburger gaat eten, dat weten we nog niet. Maar wat we wel weten is dat Ruud Brinkman tijdens deze wedstrijd pupil van de week is. Voordat hij de bal vandaag om 14.30 uur aftrapt stellen we Ruud graag aan jullie voor:

Je naam: Ruud Brinkman

Je leeftijd: 10

Hoe lang zit je al op voetbal: 4 jaar

In welk team speel je: jog-10

Waar ben je het beste in bij voetbal: Verdedigen

Wat zou je nog graag willen leren: Goed schieten

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Afvalrace

Wat is je lievelingseten: Broodje hamburger

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Cr7

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Geen een

Heb je nog andere hobby’s: Spelen met vrienden