Ook in het nieuwe seizoen hebben we weer een aantal jonge toptalenten die we graag aan jullie voorstellen. Tijdens de wedstrijd van VV Middelstum tegen de Fivel is Senn Dijkema pupil van de week. Op het sportpark bekijkt hij de wedstrijd vanaf de bank, maar nog belangrijker: hij verzorgt om 14.30 uur de aftrap. De tegenstander is gewaarschuwd, want dribbelen en scoren zit Senn in het bloed. Heel veel plezier gewenst Senn!

Je naam: Senn Dijkema

Je leeftijd: 8 jaar

Hoe lang zit je al op voetbal: 4 jaar

In welk team speel je: JO-9

Waar ben je het beste in bij voetbal: Dribbelen en scoren

Wat zou je nog graag willen leren: Corners nemen

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje

Wat is je lievelingseten: Raspatat

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Messi en Haaland

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Daan van Aller

Heb je nog andere hobby’s: Ja, tennissen en lijnballen.