Op zaterdag 22 april neemt het eerste elftal van VV Middelstum het op tegen VVK. Het belooft weer een mooie voetbalwedstrijd te worden, zeker voor onze pupil van de week: Tijmen Wiersema. Hij mag de aftrap verzorgen en de wedstrijd vanaf de spelersbank volgen.  Tijmen, heel veel plezier gewenst, we stellen je graag even voor aan het grote publiek:

Je naam: Tijmen Wiersema

Je leeftijd: 10 jaar

Hoe lang zit je al op voetbal: Vanaf mijn 5de, dus 5 jaar.

In welk team speel je: Jo-10

Waar ben je het beste in bij voetbal: Middenveld, keepen

Wat zou je nog graag willen leren: Nog beter hoog schieten

Wat vind je het leukste om op de training te doen: Partijtje

Wat is je lievelingseten: Pizza, pannenkoeken en patat

Wie is je grote voorbeeld in het voetbal: Mbappé

Welke speler ken je uit het eerste elftal: Erwin

Heb je nog andere hobby’s: Tekenen en gamen