Zaterdag 11 juni staat weer in het teken van de altijd gezellige slotdag bij VV Middelstum, de laatste dag van het seizoen 2015-2016.

De dag zal beginnen met het jaarlijkse ouder-kindtoernooi, iets waar de spelers én ouders al langere tijd naar uit kijken. Nadere informatie over het ouder-kindtoernooi zal bekend worden gemaakt via de jeugdleiders. ’s Middags is er weer het altijd succesvolle ‘hutspottoernooi’ voor alle senioren, dames, trainers/leiders, vrijwilligers en B-junioren. Aansluitend zal er een BBQ zijn. ’s Avonds zal er live muziek zijn met Zanger Klaus.

Wat:               hutspottoernooi met aansluitend feest

Wanneer:    zaterdag 11 juni

Hoelaat:       start toernooi 15.00uur (sluiting kantine 00.00uur)

Wie:              senioren, dames, B-junioren, trainers/leiders, vrijwilligers

Vanaf ongeveer 17.00uur BBQ!

’s Avonds live muziek met ZANGER KLAUS

Kortom..komt allen!
`Poster slotdag 2015-2016