Tijdens de presentatiedag van zaterdag 22 september was het vlaggenschip van de VV als laatste aan de beurt om zich door fotograaf Jannes Klaassen te laten vereeuwigen. Dit was ook het een perfect moment om Edit Reinhardt van Schapenvel.nl in het zonnetje te zetten. Zij zorgde er namelijk voor dat leiding en spelers van Middelstum 1 van nieuwe trainingspakken werden voorzien. En voor de koudere maanden regelde ze ook nog even dikkere winterjassen voor de technische staf, uiteraard in bijpassende clubkleuren. Schapenvel.nl dus: unieke schapenvachten in alle soorten, maten en prijzen. Naast de vachten levert Schapenvel.nl ook warme pantoffels, prachtige kussens, gezondheidsvachten, knuffelzachte vachtjes voor baby’s, comfortabele autostoelhoezen, beeldschone tapijten en zelfs wasbare schapenvellen uit voorraad. Snel en gratis thuisbezorgd!

Hiermee staat Middelstum 1 er weer als een waardig vlaggenschip op. Met sponsoren MijnDorp.nl van Marko Datema en Mariska de Lange en E-ventive van Eling Zuidhof als kledingsponsoren wordt dit seizoen hartstochtelijk met een jonge selectie gejaagd op een mooie plek in de eindklassering. Namens de sponsorcommissie hartelijk dank aan de sponsoren die dit mogelijk gemaakt hebben!