VV Middelstum zoekt naast de vacature voor trainer van de JO19 ook nog trainers voor de JO16, JO10 & kabouters.

De JO16 traint 2 keer in de week. Er is reeds een trainer (Allert Moeken) en een leider (Jeroen Boomsma) gekoppeld aan dit team. Dus we zoeken een enthousiaste trainer die samen met Allert de trainingen wil verzorgen. Wedstrijden bijwonen is altijd goed, maar geen bittere noodzaak , aangezien het team al voorzien is van trainer/leider.

Ook voor de JO10 zoeken we nog een trainer. Dit team traint ook twee keer in de week en is ook reeds voorzien van leider. (Boelie de Sturler) Ook is er reeds een jonge getalenteerde trainer aangesteld die wel goed een ‘ouder’ persoon naast zich kan gebruiken tijdens de trainingen.

Als laatst zoeken we een trainer voor de kabouters die traditie getrouw op de zaterdag ochtend trainen.

Ben je geïnteresseerd in 1 of meerdere van de bovenstaande functies en heb je dus zin om het jonge en fanatieke kader van v.v. Middelstum te versterken neem dan contact op met Nick Verkerk: