Zaterdag 31 maart stond in het teken van de bekerwedstrijd VV Middeltum MO13 tegen KRC/ZEC MO13. Met een grote selectie kwam Middelstum aanzetten: totaal 11 meiden. Helaas ging bij het intrainen al gauw fout voor de nieuwste speelster Wendy, ze viel op haar pols waardoor zij niet meer kon spelen maar ondanks de pijn bleef ze het team aanmoedigen. Direct van de aftrap die KRC/ZEC begon zette Middelstum druk, na een paar minuten wat heen en weer kansen werd er gescoord door Middelstum! Vrij vlot erna volgde nummer 2 en nog voor de rust viel maakt onze gast speelster arwa de 3-0 met deze stand gingen ze de rust in.

In de kleedkamer werd iedereen nogmaals goed geïnformeerd over de positie spel dat ze moesten spelen en de druk erop houden. De tweede helft begon weer goed voor Middelstum, vele kansen gecreëerd maar helaas kwam het niet tot scoren, na nog wat kansen heen en weer bleef de stand op 3-0 . De volgende ronde was een feit. Na luid applaus van de ouders verlieten de dames het veld en werd er nog even onder genot van muziek doorgefeest in de kleedkamer. Op naar de volgende ronde