Een sporthal vol springkussens, spellen in de kantine, patat eten én zwemmen in Bedum!

In het kader van het 90-jarig jubileum van de club organiseert de Jubileumcommissie een aantal activiteiten ter ere van het jubileum. Voor de jeugd zal de eerste activiteit plaats vinden op zaterdag 13 januari! We zullen terug duiken in de tijd door het oude ‘’superstars’’ van vroeger nieuw leven in te blazen. Een middag- en avondvullend programma voor alle jeugdteams van Kabouters tot JO19!

Programma 13 januari:
13:30uur                            Inloop/Aanmelden
14:00uur -16:30uur        Start Winterstars
17:00uur                            Patat eten in de kantine
18:00uur                           Vertrek richting zwembad de Beemden
20:30uur                           Terug richting de voetbalclub
21:00uur                            Kinderen kunnen opgehaald worden

Als ouder of vrijwilliger ben je van harte welkom om te helpen in de sporthal, of te rijden naar het zwembad. Iedere jeugdleider is verantwoordelijk voor de opgaves van auto’s en kinderen voor deze dag.

Wanneer dit rond is kun je de opgaves doorgeven aan Jordan Timmermans!

We hopen op een hoge opkomst en gaan er een gezellige dag van maken!!