Op zaterdagochtend 28 augustus willen we, de activiteiten- en jeugdcommissie van de VV Middelstum, een feestelijke seizoenopening voor alle jeugd (behalve JO19) organiseren! Want we kijken natuurlijk reikhalzend uit naar het nieuwe voetbalseizoen!
Tijdens deze voetbalochtend willen we graag wedstrijden laten spelen door alle teams tegen hun ouders.
De tijdindeling voor deze wedstrijden is als volgt gepland:
Van 08.45u tot 09.45u: JO17 en JO14;
Van 09.45u tot 10.45u: MO15 en JO12;
Van 10.45u tot 11.45u: JO11, JO10, JO8 en kabouters;
Verder is er voor de jeugd een opblaasstormbaan en voetbalgoal aanwezig en zullen ze op poffertjes getrakteerd worden. Iedereen is van harte welkom en misschien is dit ook een mooi moment voor nieuwe potentiële (jeugd)leden om even langs te wippen. Van harte welkom. Graag tot ziens!