Beste speler, ouder, leider, trainer van VV Middelstum,

Op zaterdag 12 maart a.s. willen we graag gaan (disco)zwemmen met de hele jeugdafdeling van VV Middelstum. Ook zijn broertjes/zusjes, vriendjes/vriendinnetjes en ouders van harte welkom om te komen zwemmen! We gaan zwemmen in zwembad ‘De Beemden’ in Bedum. We hebben het zwembad afgehuurd van 18.00 – 20.00 uur. Er wordt een bijdrage gevraagd van € 2,- per persoon, dit dien je voor het vertrek aan je trainer/leider te geven. Ouders die meegaan, maar niet zwemmen, hoeven niet te betalen.

Uiteraard zijn kinderen zonder zwemdiploma ook van harte welkom, maar dan onder begeleiding van een (eigen) ouder/verzorger!

Om er zeker van te zijn dat er genoeg animo is, is opgave verplicht. Graag vóór 19 februari doorgeven aan je trainer/leider of je meegaat en met hoeveel je komt. Bij voldoende animo, gaat het door!

Wanneer: zaterdag 12 maart
Hoelaat:
– 17.45 uur vertrek bij VV Middelstum (aanwezig 17.30 uur)
– zwemmen van 18.00 – 20.00 uur
– 20.30 terug bij VV Middelstum
Opgave: vóór 19 februari

De activiteitencommissie

Thea Drijfhout
Miranda Pol
David de Boer
Jordan Timmermans
Jeroen Boomsma